x


Znajdź produkt:
  Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 12 379 45 45
 

Informacje o firmie Frito.pl


Frito.pl jest firmą zarejestrowaną w Polsce z siedzibą w Krakowie pod Numerem Ewidencji Działalności Gospodarczej 47314. Podmiotem rejestrującym jest Prezydent Miasta Krakowa. Znajdziesz tu akcesoria kuchenne i AGD niezbędne w Twojej kuchni. Zapewniamy miłą i kompetentną obsługę. Produkty najlepszych marek, zarówno światowych jak i polskich. Każdy produkt jest nowy i oryginalnie zapakowany. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji.

Pracownik Frito.pl dołoży wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane maksymalnie szybko.

Sukces Frito.pl tworzą ludzie
Nie bez powodu osoby pracujące w sklepie www.frito.pl doskonale zdają sobie sprawę z misji firmy, którą jest miła i kompetentna obsługa, dlatego tez pracują oni na najwyższym światowym poziomie, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane z najwyższą starannością.

Sklep Frito.pl posiada znaczek "zaufane opinie"

„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

Znajdziesz tu kilka tysięcy produktów. Ponad 1000 produktów dostępnych "od ręki" w magazynie