x


Znajdź produkt:
  Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 12 379 45 45
 

Fackelmann


Poniżej znajdziesz informacje o marce Fackelmann oraz o produktach, które możesz kupić na Frito.pl. Fackelmann® jest niemiecką firmą posiadającą filie w 23 państwach na całym świecie, zatrudniającą 4.500 osób. Fackelmann Polska zatrudnia na umowę o pracę 61 osób, oraz osoby pracujące na zlecenie (serwis ok. 110 osób).

Grupa FACKELMANN
Grupa Fackelmann w skład której wchodzą 32 spółki zwiększyła swoje roczne obroty z 30 mln w 1985 r. do ok. 300 milionów EURO. W tym samym okresie liczba pracowników wzrosła z 240 do ok. 4500 na całym świecie.

Gospodarstwo domowe
Pieczenie i gotowanie, przygotowanie i serwowanie potraw, porządkowanie i organizowanie gospodarstwa domowego. W poniższej ofercie znajdziesz z pewnością wszystko czego poszukujesz.

SERIE PRODUKTÓW:

Asia-Line by FACKELMANN
Dzięki swej różnorodności, wyrafinowanemu smakowi i niewątpliwym walorom zdrowotnym kuchnia azjatycka trafia nawet w najbardziej wyrafinowane gusta
Dzięki naszym produktom z serii Asia-Line, przygotowanie azjatyckich potraw będzie czynnościa nie przysporzającą kłopotów a tym samym gwarantującą Państwu gustownie przyrządzony stół pełen pysznych potraw.

Nirosta by FACKELMANN
Szeroka paleta naszych produktów serii NIROSTA obejmującej pomoce kuchenne, oraz sztućce wytworzone z wysokogatunkowej stali nierdzewnej spełni Państwa wszelkie oczekiwania związane zarówno z szykowaniem potraw, ich gotowaniem jak i ich serwowaniem.

In Vino Veritas
Prawdziwa uczta dla miłośników wina. Dla miłośników winnych trunków nieodzownymi są odpowiednie akcesoria. Dzięki naszym akcesoriom, picie wina będzie dla Państwa prawdziwą rozkoszą.

Pâtisserie Sortiment
Nasze produkty z serii Patisserie sprawią, iż wypiekanie przez Państwa smakołyków stanie się czynnością znacznie prostszą. Dzięki zastosowaniu blach i form do pieczenia, jak również różnorakich, praktycznych pomocników kuchennych wchodzących w skład serii Patisserie, wypiekanie placków, mufinek, jak również wszelkiego typu ciasta będzie dla Państwa dużą przyjemnością gwarantującą kulinarny sukces.

Rio Party
Akcesoria gwarantujące udane przyjęcie: Kolorowe balony, zabawne słomki, wspaniałe girlandy, ozdobne patyczki do koreczków oraz atrakcyjne ozdoby szklane. Aby Państwa następne przyjęcie była pełnym sukcesem.

Coffee & Tea by FACKELMANN
Różnorodność herbat i kaw jak też wysokie oczekiwania konsumentów względem przyrządzania oraz serwowania tych trunków sprawiają, iż koniecznym jest użycie specjalnych, wysokojakościowych akcesoriów. Poprzez bogaty i urozmaicony asortyment akcesorii z serii Coffee & Tee Fackelmann wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Szczególne doznania wynikające z obcowania.

Artykuły z drewna
Drodzy Internauci, drogie internautki Nieważne czy produkt wykonany jest z najwyższej jakości, kolorowego plastiku czy też drewna w barwie naturalnej. Wybór przydatnych produktów, mogących znaleźć codzienne zastosowanie jest doprawdy ogromny.

Pomoce kuchenne
Praktyczne pomysły - przekonajcie się Państwo sami. Fackelmann oferuje Państwu artykuły nie tylko po stokroć wypróbowane i cieszące się Państwa uznaniem i renomą lecz również wszelkie inowacje ułatwiające codzienność.

Akcesoria przyprawowe
Posiadamy wszystko co jest niezbędne by posypywać czy też polewać potrawy: Wysokiej jakości, jak również niezwykle praktyczne młynki do pieprzu, solniczki, cukiernice, pojemniki na przyprawy czy też cieszące oko swym szczególnie wyrafinowanym optycznym design menaszki na ocet i olej.

Funny Kitchen
Czas na powiew wiosennej świeżości w Państwa kuchni. Seria z zabawnymi i kolorowymi motywami. Z pewnością te akcesoria zachwycą Twoje dzieci. Sprawisz im wielką przyjemność a dzięki zabawnym motywom chętniej zaczną jeść.

Barman Przyrządź koktajl, bądź nowoczesny. Sezon na koktajle trwa przez cały rok. Nieważne czy latem w ogrodowej scenerii czy zimą w przytulnym pokoju z choinką w tle nasze akcesoria z serii Barman sprawią, że Państwa kreatywność i wyobraźnia porwą wszystkich do wyśmienitej zabawy.

Haczyki i artykuł sanitarne
Wszystko co jest niezbędne dla domu. Od haczyków, poprzez termometry aż do łapek na muchy znajdą tu Państwo wszystkie te drobne pomoce techniczne, dzięki którym życie codzienne staje się lżejsze.
Producenci:

Strona   1 | 2 | 3 ... 53 Następna »

Jak gotować? Wybierz gotowanie na parze - najlepszy sposób na zdrowe odżywianie. Dla Twojego prezentu skrzynki do wina to najlepszy wybór