x


Znajdź produkt:
  Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 12 379 45 45
 

Sprzedaż hurtowa


Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa poinformować, że nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów wyposażenia kuchni czeskiej firmy TESCOMA na obszarze Małopolski i Podkarpacia.

Chcielibyśmy Państwu zaproponować współpracę polegającą na sprzedaży tych artykułów na polskim rynku.

Oferujemy kompletny asortyment kuchennych naczyń ze stali nierdzewnej, narzędzi oraz przyborów do gotowania i serwowania.

Oferta nasza składa się z bardzo dużej gamy produktów niezwykle użytecznych w każdej kuchni, w kilkudziesięciu różnych liniach wzorniczych oraz różnorodnej kolorystyce.

Produkty firmy TESCOMA znane są w Polsce i w całej Europie z doskonałej jakości użytych materiałów,perfekcyjnego wykonania, ciekawego designu oraz niezwykle starannego wykończenia opakowania produktu.

Pełny asortyment produktów marki TESCOMA zawierający ponad 2000 pozycji możecie Państwo zobaczyć w katalogu http://www.frito.pl/tescoma.pdf

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt


ZAŚWIADCZENIE

Niniejszym firma Tescoma Polska sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-824) przy ul. Armii Krajowej 116 zaświadcza, że Pan Andrzej Jaroński prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Frito.pl z siedzibą w Krakowie (31-619) przy ul. Budzizyńskiej 28, wpisanej do rejestru ewidencji działalności gospodarczej pod nr 47314 prowadzonego przez Prezydenta Miasta Krakowa, jest partnerem handlowym Tescoma Polska sp. z o.o. na terenie województwa Małopolskiego oraz Podkarpackiego.